Linki sponsorowane

Kampanie Adwords Wrocław

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania Adwords

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Adwords

Województwo:

dolnośląskie

Miasto:

Wrocław

Powierzchnia:

292.82 km²

Ludność:

634404

Płatne reklamy w wyszukiwarkach

Linki sponsorowane wyświetlają się na głównych stronach największych wyszukiwarek jak Google i Bing . Za pomocą specjalistów SEM pomożemy przygotować kampanię Adwords, która trafi do osób poszukujących produktów i usług, które oferujesz. Płatne wyniki wyszukiwania są doskonałym sposobem dla przedsiębiorstw, aby szybko zainteresować klientów z lokalnego rynku i od razu zwiększyć ruch w witrynie.

Lokalne firmy (dentysta, sklep, restauracja, fryzjer itd.) - używają reklam PPC(Pay Per Click) w wyszukiwarce. Wybierz słowa kluczowe których szukają potencjalni klienci, aby pomóc im znaleźć Twoją firmę. Kampanie Adwords dają także możliwość dotarcia do klientów, którzy odwiedzili witrynę w przeszłości i wyświetlać im odpowiednie wiadomości.

Reklama na popularnych stronach internetowych

Kampanie reklamowe prowadzimy na najbardziej popularnych portalach z których korzystają miliony użytkowników. Tak duża liczba odbiorców gwarantuje duży zasięg reklamy online. Najpopularniejszym systemem jest Google Adwords który możliwa emisje na różnych portalach branżowych.

Jak dotrzeć do właściwych ludzi?

System Adwords pozwala definiować grupę odbiorców reklam na podstawie lokalizacji, słów kluczowych, wieku, płci i więcej - dzięki czemu można mieć pewność, że osiągnięcie potencjalnych klientów będzie łatwiejsze. Określenie grupy docelowej pozwala na maksymalizację efektów uzyskanych z zainwestowanych środków.

Sposób na promocje i sezonowe wyprzedaże

Planujesz promocje lub wyprzedaże? Współpraca ze specjalistą Google Adwords pozwoli w dowolnym momencie dostosować treść reklam do aktualnej oferty firmy. System wspomaga reklamę produktów sezonowych lub organizowanie jednorazowych akcji.

Profesjonalnie reklamy

Skorzystaj z doświadczenia specjalisty SEM i całego zespołu, który codziennie obsługuje kampanie reklamowe naszych klientów. Każda kampania linków sponsorowanych jest prowadzona przez certyfikowanego menadżera, który systematycznie monitoruje i optymalizuje treść reklam.

Reklama w Internecie

Zapewnij Twojej firmie napływ nowych klientów.

Reklama online jest prosta, efektywna i skuteczna. W ten sposób można najszybciej połączyć się z konsumentami za pośrednictwem komputera, wyszukiwarki internetowej lub sieci społecznościowych.

Reklama w internecie (zwana również PPC - pay per click lub marketingiem w wyszukiwarkach) jest formą marketingu i reklamy, który wyświetla komunikaty użytkownikom w chwili kiedy oni poszukują produktów i usług.

Niezależnie od tego czy to sklep detaliczny, usługodawca czy hurtownia - model rozliczeń jest nastawiony na płatności za kliknięcia. Dysponując budżetem możemy przyciągną na stronę www nowe zainteresowane zakupem osoby, które są mocno zaangażowane.

Reklama targetowana

Dzięki bardzo dużym możliwością konfiguracji kampanii możesz dokładnie określić do kogo kierować reklamy Adwords i jakie słowa kluczowe najlepiej opisują ofertę firmy.

Natychmiastowe wyniki

Kampania Adwords może ruszyć natychmiast po wpłacie środków na konto. Teraz możesz błyskawicznie sterować treścią reklam oraz czasem ich wyświetlania. Nasz certyfikowany specjalista Adwords pomoże przygotować optymalną strategię SEM - marketingu w wyszukiwarkach.

Raportowanie w AdWords

Z raportów dowiesz jak został zostały wykorzystane pieniądze zainwestowane w kampanię oraz dowiesz się więcej o użytkownikach. Sprawdzisz jakie słowa kluczowe wpisywali do Google.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy